Jak wyglada wymiana wyswietlacza Samsung w Warszawie

Nowa usługa Samsunga to naprawa wyświetlaczy

Urządzenia mobilne zazwyczaj wymagają wymiany ekranu. W większości przypadków nie jest wymagana wymiana całego ekranu. Samsung oferuje usługę naprawy ekranów, która jest przystępna cenowo i może być wykorzystana zamiast wymiany ekranu.

Właściciele urządzeń Samsung Galaxy będą mieli dostęp do najnowszej usługi firmy Samsung, która naprawia ekran zamiast wymiany całego modułu. To nowe, przystępne cenowo rozwiązanie jest już dostępne w autoryzowanych centrach serwisowych Samsung.

usługa Samsunga

Wymiany ekranów stanowią większość napraw urządzeń mobilnych. Jest to kosztowna i skomplikowana usługa, która często nie jest potrzebna. Postanowiliśmy świadczyć usługi naprawy ekranów, aby zaspokoić wymagania naszych klientów, a także środowiska naturalnego. “Naprawa różni się od wymiany ze względu na inny proces technologiczny, który pozwala na naprawę uszkodzonych elementów bez konieczności całkowitej wymiany” – mówi Jarosław Orski (Kierownik Działu Obsługi Klienta Samsung).

Urządzenia Samsung Galaxy z opcją naprawy ekranów są kwalifikowane, jeśli ramka modułu wyświetlacza nie uległa uszkodzeniu. Wymianie muszą podlegać jedynie te elementy ekranu, które przechowują informacje (np. warstwa obsługująca ekrany dotykowe czy matryca). Cena naprawy ekranu będzie od 15 do nawet 45 proc. niższa niż wymiana całego modułu ekranu

Samsung Galaxy z opcją naprawy ekranów

Technik z działu serwisu przedstawi Ci wstępną opinię eksperta, który pomoże Ci zakwalifikować urządzenie Samsung Galaxy do naprawy. Po zatwierdzeniu kosztów naprawy urządzenie jest zabierane do autoryzowanego centrum serwisowego Samsung, które jest wyposażone w niezbędne narzędzia i zespół ekspertów w dziedzinie napraw.

Autoryzowane centra serwisowe Samsung używają wyłącznie oryginalnych komponentów do naprawy i wymiany wyświetlaczy. Dzięki temu oryginalna gwarancja zachowuje ważność. Pracownicy Centrum Serwisowego Samsung są przeszkoleni i stosują się do najwyższych standardów napraw. Komponenty używane do napraw są oryginalne i objęte gwarancją. Gwarantuje to najwyższą jakość i bezpieczeństwo wykonywanych usług. Autoryzowane Centra Serwisowe Samsung są licznymi laureatami nagrody “Gwiazda Jakości Obsługi”, która przyznawana jest na podstawie badań satysfakcji klientów. ExpressGSM.eu podaje więcej szczegółów na temat centrów serwisowych Samsunga.

Telefony Galaxy: S8, S8+ i S9, a także S9+ i S9+.

Wymiana wyświetlacza Samsung

Wymiana wyświetlacza Samsung

Telefony Samsung słyną z wyświetlaczy, które przyciągają wielu użytkowników. Świadczy o tym rosnąca popularność zakrzywionych ekranów. Są one jednak podatne na urazy związane z upadkiem na telefon lub jego zgnieceniem. Może to utrudnić korzystanie z telefonu komórkowego w ciągu dnia. Możliwe jest również doznanie obrażeń, ponieważ wyświetlacz nie działa prawidłowo lub nie jest sprawny. Czy szukasz alternatywy dla uszkodzonego wyświetlacza Samsunga? Profesjonalny serwis będzie w stanie naprawić wyświetlacz Twojego Samsunga.

Czy można zastąpić wyświetlacz Samsung?

Czy można zastąpić wyświetlacz Samsung

Wymiana wyświetlacza Twojego Samsunga jest możliwa praktycznie w każdej sytuacji. Jeśli uszkodzony wyświetlacz rozciąga się na ramkę lub korpus telefonu, konieczna będzie dodatkowa naprawa, a być może wymiana całej obudowy. Zadzwoń do naszego centrum serwisowego Samsung, jeśli nie jesteś pewien, czy Twój wyświetlacz nadaje się do wymiany.

Jeśli ekran telefonu nie jest uszkodzony, a szkło z przodu jest nienaruszone, możesz spróbować tańszej naprawy, np. wymienić szkło. W tym przypadku jednak wyświetlacz musi działać prawidłowo. Chcesz wiedzieć, czy konieczny jest nowy wyświetlacz? Pomożemy Ci to ustalić.

Na czym polega wymiana wyświetlacza Samsung?

Wpisanie telefonu do programu serwisowego i przedstawienie go technikowi pozwoli na naprawę wyświetlacza. Procedura rozpoczyna się od dokładnego sprawdzenia telefonu i bezpiecznego usunięcia uszkodzonych części. Następnie technik wymieni uszkodzony wyświetlacz na fabrycznie nowy. Po zakończeniu naprawy telefon jest następnie sprawdzany, aby upewnić się, że działa prawidłowo.

Ekspresowa naprawa telefonów Samsung

Zastanawiasz się dlaczego powinieneś skorzystać z naszych usług. Od lat zajmujemy się naprawą telefonów. Zdobyliśmy dzięki temu ogromną wiedzę. Stawiamy na ciągły rozwój naszych pracowników. Dlatego też inwestujemy w najnowsze technologie, które pozwalają nam na fachowe naprawy.

naprawa telefonów Samsung

Wszystkie części zamienne są pod ręką, aby szybko naprawić Twój telefon. Naprawa trwa zazwyczaj mniej niż godzinę. Do napraw używamy tylko oryginalnych części. Jeśli klient preferuje zamienniki, używamy zamienników najwyższej jakości.

Możesz być spokojny wiedząc, że nasi eksperci będą na Twoje wezwanie, gdy skorzystasz z naszego serwisu. Serwis i części są objęte gwarancją.

Przewiń do góry